DERNEĞİMİZ “KÜTAHYA’YA DEĞER KATAN PROJELER ÖDÜLÜ”NE LAYIK GÖRÜLDÜ

Dumlupınar üniversitesi, kuruluşunun 25. yıl kapsamında “Kütahya’ya Değer Katan Projeler Ödül töreni”  Kütahya Belediyesi Hezar Dinari Kültür merkezinde 01.02.2018 perşembe günü saat 19.00 yapıldı. Kütahya’ya değer katan projeler ödülleri, önerilen adaylar arasından üniversite yönetimi tarafından belirlenmiştir. Önerilen 100’e yakın aday içinden 25 tanesinin ödüllendirilmesine karar verilmiştir ayrıca; Rektörlük Özel Ödülü ile Onur Ödülü’nünde verildiği gecede derneğimizde ödüle layık görülmüştür.

Derneğimizin ödüle layık görülmesinin sebebi şu şekilde anons edilmiştir.

“Kütahya İlinden Yetişenler Derneği 1951 yılında kurulmuş bugüne kadar birçok siyaset adamı, iş adamı, yüksek bürokrat ve alanında başarılı olmuş şahsiyetlerin yetişmesine vesile olmuş dernek; farklı illerde yaşayan Kütahyalıları biraraya getirmek gayretleri ile birçok etkinlikler gerçekleştirmektedir. Öğrenim sebebiyle büyük illerde yaşamak zorunda kalan Kütahyalıların ihtiyaçlarına cevap vermek adına birçok çalışmalar yapan Kütahya İlinden Yetişenler Derneği, Kütahya adına Türk gençliğine yurtları ve birçok imkânları ile hizmet vermektedir. Kütahya-İstanbul-Ankara-İzmir-Antalya ve Manisa gibi şehirlerde bulunan şubeleri ile tüm çalışma ekiplerini Kütahya’ya değer katan başarılı çalışmaları sebebiyle tebrik ediyoruz.”

Dernek Başkanımız Süleyman Çankaya ödülünü mühendislik fakültesi dekanı Prof. Dr. sayın İsmail Göktay Ediz’in elinden almıştır.

 

DSC_0053DSC_0060

????????????????????????????????????

Comments are closed.