KİYD MANİSADA’Kİ KÜTAHYALILARI PİKNİKTE BULUŞTURDU

manisa_piknikKütahya merkez ve ilçelerinden gelerek Manisa’da ikamet eden Kütahyalılar, Kütahya İlinden Yetişenler Derneği tarafından düzenlenen “Bahar Şenliği” etkinliği çerçevesinde Beydere Teknik Ziraat Okulu piknik alanında bir araya geldiler.
Sabahın erken saatlerinde başlayıp akşama kadar devam eden piknikte gönüllerince eğlendiler.Kiyd Manisa Şube Başkanı Ahmet Buran “Gayelerinin Manisada’ki Kütahyalıları bir araya getirip tanıştırmak ve kaynaştırmak suretiyle birlik ve beraberliğin en güzel örneğinin sergilenmesi olduğunu,bu meyanda 200 e yakın hemşehrinin katılımından duyduğu memnuniyeti belirterek,Kütahya’dan Genel Başkanımız Sayın Süleyman Çankaya ve Genel Yönetim Kurulu üyelerinden Sayın Hesna Göker ile Sayın Sabit Özpaçacı’nın iştirakleri bizi onurlandırmıştır.”dedi.
Bu etkinliğin düzünlemesinde büyük emekleri olan Manisa KİYD Şube Başkan yardımcısı Tarım İl Müdürü Ömer Çelik ile yönetim kurulu üyelerine ve pikniğe katılan herkese ayrı ,ayrı teşekkür eden Ahmet buran bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti. 05.05.2008

İlgili Fotoğraflar

Comments are closed.